پیام سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه به کنگره فدراسیون جهانی کارگران حمل و نقل

دوستان، رفقا و نمایندگان شرکت کننده در کنگره آی.تی.اف، ۱۴ تا ۲۰ اکتبر ۲۰۱۸، سنگاپور گرمترین درودها و شادباش ها را از سوی سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و… Read more »

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران معلمان را به تحصنی دو روزه در مدارس فراخواند.

گفتگو با ستار رحمانی شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران چهارشنبه ۱۸ مهر ماه با انتشار فراخوانی فرهنگیان را دعوت کرد تا روزهای یکشنبه ۲۲ و دوشنبه ۲۳ مهر با… Read more »

وضع سلامت محمد حبیبی معلم ایرانی دربند و فعال صنفی ناگوار است و مراقبت های درمانی تخصصی فوری که نیاز دارد به او داده نمی شود

حکم ۱۰ سال و نیم زندان محمد حبیبی شامل هفت سال و نیم زندان بخاطر «تجمع و تبانی در ارتکاب علیه امنیت ملی»، ۱۸ ماه برای «تبلیغ علیه نظام»، و… Read more »

دغدغه‌های ما معلمان، یک زندگی شرافتمندانه برای همه و برخورداری کودکان از آموزش با کیفیت، رایگان و عادلانه است.

معلمان عزیز ایران! دانش آموزان گرامی! والدین ارجمند! سال‌هاست فرهنگیان بازنشسته و شاغل بخاطر پایین بودن حقوق و دستمزد در رنج‌اند و نسبت به کاهش بودجه و سرانه‌ی ناچیز مدارس… Read more »

اسماعیل بخشی، نماینده‌ی شورای کارگری هفت‌تپه در مصاحبه ای با نشریه ی «گام» می گوید شوراهای مستقل کارگری در انتخاباتی آزاد و مستقل تشکیل شده و شورا اسلامی کار نمی تواند جانشین آن شود.

مصاحبه با اسماعيل بخشى نقل از نشريه گام: اسماعیل بخشی، نماینده‌ی شورای کارگری هفت‌تپه در مصاحبه ای با نشریه ی «گام» می گوید شوراهای مستقل کارگری در انتخاباتی آزاد و… Read more »

اطلاعیه پلاتفرم سندیکاهای کارگری سوئد در مورد دستگیری رانندگان و کامیون داران اعتصابی:

اطلاعیه پلاتفرم سندیکاهای کارگری سوئد در مورد دستگیری رانندگان و کامیون داران اعتصابی: رانندگان کامیون و کامیون داران دستگیر شده باید فوری و بی قید و شرط آزاد گردند! در… Read more »

از زابل تا سقز؛ رانندگان معترض دست از کار کشیدند

یازدهم مهر۹۷، یازدهمین روز از دور جدیدِ اعتصاب کامیونداران سراسر کشور است؛ در این روز، در برخی مناطق مانند شهرها و روستاهای شرق استان اصفهان، کشاورزان با تراکتورهایشان به کامیونداران… Read more »