بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری که پیش‌تر در مردادماه سال جاری از سوی نیروهای امنیتی اطلاعات سپاه بازداشت شده بود، امروز با تامین وثیقه آزاد شد.

admin   سپتامبر 11, 2018   دیدگاه‌ها برای بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری که پیش‌تر در مردادماه سال جاری از سوی نیروهای امنیتی اطلاعات سپاه بازداشت شده بود، امروز با تامین وثیقه آزاد شد. بسته هستند

بایگانی

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، بهنام ابراهیم زاه فعال کارگری امروز سه شنبه ۲۰ شهریورماه ۹۷ با تامین وثیقه ۴۰ میلیون تومانی پس از گذشت ۲۵ روز بازداشت از زندان دیزل آباد کرمانشاه تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.
بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری در تاریخ ۲۶ مردادماه سال جاری از سوی نیروهای امنیتی در کرمانشاه بازداشت و به بازداشتگاه اطلاعات سپاه این شهر منتقل شد.
پس از تداوم بازداشت آقای ابراهیم زاده، مایک پالک، دبیر کل اتحادیه کارگران پست کانادا، در نامه ای خطاب به رهبر جمهوری اسلامی و دستگاه قضایی ایران، خواستار آزادی این فعال کارگری شده بود.
این فعال کارگری متولد ۱۳۵۶ در شهرستان اشنویه است که از سال ۸۷ تاکنون بارها از سوی نیروهای امنیتی بازداشت و به حبس محکوم شد.